Власник Kyiv Post обрав нового главреда

Понеділок, 18 квітня 2011, 08:46

Головним редактором газети Kyiv Post стане Джим Девіс.

Про це заявив власник газети Мохаммад Захур, слова якого наводить Комерсант.

"Сьогодні колективу Kyiv Post буде представлений новий головний редактор – Джим Девіс, який працював раніше в нас на цій посаді", - заявив Захур.

"Він гарний фахівець, але ми продовжимо в США і Великобританії пошуки людини, здатної очолити газету. Нам потрібний сучасний і активний головний редактор. А поки газета буде виходити, як і раніше, сайти теж відновлять роботу. Ми нікого з журналістів насильно не тримаємо, але і політику газети змінювати не збираємося", – сказав власник газети.

Захур також визнав, що дзвонив попередньому головному редактору Бонн еру з проханням не публікувати інтерв’ю міністра Присяжнюка.

"Я дійсно дзвонив Боннеру і просив не публікувати інтерв'ю", - сказав Захур і уточнив, що вважав матеріал "сирим, непідготовленим і млявим".

У той же час редакція зазначає, що Присяжнюк сказав 15 квітня, що "ніколи не тиснув" на редакцію Kyiv Post.

"Це є чистою правдою, оскільки тиснув він на видавця. Більш того, Присяжнюк сказав, що інтерв'ю йому сподобалося, що робить заяву Захура про якість матеріалу подвійно дивним", - зазначає редакція Kyiv Post.

Також один із журналістів газети розповів, що колишньому головному редактору Брайану Боннеру пропонували позиватися до видавця, але він відмовився.

"Ми пропонували йому позиватися до видавця і поновитися на посаді главреда, але він не хоче. Сказав, пише бізнес-план і буде створювати нову газету, а нам порадив продовжувати страйк", – розповів журналіст.

Як відомо, редакція газети Kyiv Post у п'ятницю заявила про початок страйку на знак протесту проти цензури з боку видався, який намагався заборонити опубліковувати інтерв’ю з міністром сільського господарства.

Українська правдаpowered by lun.ua