Наливайченко: опозиція об'єднається до кінця року

1 перегляд
Понеділок, 18 квітня 2011, 09:47

Глава політради партії "Наша Україна" Валентин Наливайченко прогнозує об’єднання опозиційних політичних сил до 2012 року.

Про це він сказав "Українським новинам" під час вшановування героїв Холодного Яру в Черкаській області.

"Обов'язково об'єднаємося до кінця року - це точно, на осінь ми вийдемо на це", - заявив Наливайченко.

Він зазначив, що такі переговори на даний період активно ведуться. На запитання, на якому етапі перебувають переговори про можливе об'єднання, керівник "Нашої України" відповів: "Я б сказав, на дуже активному".

"Більше того, уже зрозуміло, з якими політичними партнерами ми можемо починати з осені разом, як рівні серед рівних, політичну діяльність", - сказав Наливайченко.

Він зазначив, що "Наша Україна" на місцях у багатьох випадках об’єднується для спільних дій із партією "Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

"Ми зі "Свободою" об’єдналися в декількох обласних радах... там, де "Свобода" бере більшість, націонал-демократична більшість, ми об'єднали фракції в трьох областях, тому для нас жодних проблем із цим немає на регіональному рівні", - сказав Наливайченко.

Він також відзначив важливість для об'єднавчого процесу проведення спільних акцій, відстоювання спільних програм і дій із захисту інтересів громадян.

У березні Наливайченко заявляв, що "Наша Україна" веде переговори щодо об'єднання з партіями "Фронт змін", "Громадянська позиція" і Українською республіканською партією "Собор".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua