Рибачук: Кремль планує усунути Януковича за "киргизьким" сценарієм

21 перегляд
Понеділок, 18 квітня 2011, 10:25

Колишній глава секретаріату президента України Олег Рибачук заявив, що спецслужби Росії розробляють сценарій зміни влади в Україні.

Про це він заявив у своєму відеоблозі, посилаючись на інформацію власних джерел, повідомляє ТСН.

"Вже кілька місяців у Москві розробляється сценарій, яким чином Віктора Януковича прибрати з влади", - сказав Рибачук.

За його словами, бажання Москви позбутися Януковича викликане тим, що він не виправдав надій Кремля і не є "поводирем України у сферу російських інтересів".

Рибачук зазначив, що після зустрічі з Януковичем прем’єр-міністр Росії Володимир Путін "повернувся з України ні з чим", та й рейтинг Януковича падає.

"Тому гарячі голови, або розумні голови, або компетентні голови в Москві, за словами мого співрозмовника, продумали такий сценарій, який називається умовно "киргизьким", - сказав Рибачук.

Він нагадав, що нещодавно в Киргизстані декілька тисяч підготованих, озброєних і радикально налаштованих молодих людей змінили владу в країні – і тепер Киргизстан має намір вступити до Митного союзу, чого Путін хотів домогтися і від України.

За словами Рибачука, згідно з московським сценарієм, після того, як ситуація в України дестабілізується, до влади прийдуть "нові обличчя, більш ліберальні, але повністю контрольовані Москвою".

Підтвердженням існування такого сценарію Рибачук вважає нещодавню заяву лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова про те, що відомий американський мільярдер Джордж Сорос фінансує "північноафриканський сценарій в Україні".

Ця тема, за його словами, вже отримала подальший розвиток в устах ще одного "регіонала" – Михайла Чечетова.

"За день після того, як нічим закінчився візит Путіна в Україні, чомусь з'являється заява пана Єфремова. Зрозуміло, що хтось подав йому цю інформацію. Пан Чечетов, очевидно, продовжує цю тему далі .... А в цей час, на мою думку, починає реалізовуватися зовсім інший проект. Проект дестабілізації України з метою перетворення України на щось схоже на Киргизію", - сказав Рибачук.

Він запропонував подивитися за подальшим розвитком подій:

"Адже ми знаємо, хто очолює Службу безпеки України. Під чиїм впливом знаходиться керівництво СБУ. Ми знаємо, хто такий пан Шувалов і ким формується інформаційна політика не тільки каналу "Інтер", але і Першого національного ... За інформаційну політику в уряді відповідає Андрій Деркач - людина, яка має відоме минуле".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua