Єфремов: Сорос дав гроші на підготовку в Україні сценарію Лівії та Єгипту

Середа, 13 квітня 2011, 11:59

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що "зовнішній інвестор" виділив кошти на підготовку людей для реалізації в Україні проектів "за варіантом північної Африки".

Про це він заявив в ході прес-конференції на телеканалі "ЛОТ", повідомляє "Луганськ. Коментарі".

"Сьогодні світ інформаційно сильно забезпечений, і можна тільки за допомогою інтернету "розігнати" будь-яку інформацію. У мене навіть є дані, що і Сорос виділив певні кошти для того, щоб підготувати у нас в Україні певну групу молодих хлопців, які могли б за варіантом північної Африки запускати будь-які проекти, які є. Це є і це готується", - заявив Єфремов.

"Ви знаєте, що мене більше турбує... Якщо ми почали жити в періоді керованого хаосу, то це погано. Якщо це свідомі дії для того, щоб провокувати в певних державах нестабільність, і це робиться іншими державами свідомо, і це політика на найближчий час, то ми вступаємо тоді в нехороший час, в який будемо жити", - додав він.

"Я все-таки сподіваюся, що у нас достатньо буде розуму проаналізувати ситуацію, яка відбувається навколо нас, і не допустити того, щоб це сталося на нашій землі", - зазначив Єфремов.

На його думку, головний захист українців від впливу ззовні - це повага до своєї держави.

"Якщо у нас не буде поваги людей до нашої держави, то можна буде на нас проводити будь-які експерименти. Якщо ми не зрозуміємо те, що нам потрібно ставитися з повагою один до одного ... вибирати тих керівників, яких ми хочемо вибирати, і до них також з повагою ставитися ..., тоді нічого у нас не вийде. Тоді у нас можуть бути які завгодно - помаранчеві, фіалкові, бузкові революції і все інше", - підкреслив депутат.powered by lun.ua