Янукович обіцяє показати правила виборів народу

2 перегляди
Понеділок, 18 квітня 2011, 16:16

Проект нового виборчого законодавства найближчим часом буде винесений на громадське обговорення.

Про це заявив президент України Віктор Янукович під час переговорів з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу в понеділок у Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Янукович зазначив, що в поточному році реформи в Україні будуть проведені практично в усіх напрямках. Зокрема, він підкреслив, що реформа виборчого законодавства "є чутливим питанням".

"Реформування виборчого законодавства, над ним зараз йде робота, і цей проект закону вже найближчим часом буде винесено на громадське обговорення", - заявив Янукович.

За його словами, в розробці виборчого законодавства беруть участь представники всіх фракцій парламенту, експерти, громадські організації.

Крім того, президент запевнив, що проект виборчого законодавства буде передано до Венеціанської комісії "для аналізу і рекомендацій".

Також, за словами Януковича, майбутня Конституційна асамблея при президенті буде тісно співпрацювати з Венеціанською комісією.

"Зроблено певні кроки щодо створення Конституційної асамблеї, яка буде готувати новий проект редакції Конституції, і обов'язково ця асамблея буде тісно співпрацювати також з Венеціанською комісією", - сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua