Тягнибок розповів, із ким об’єднується, щоб "усунути" Януковича

4 перегляди
Понеділок, 18 квітня 2011, 18:37

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" виступає за об’єднання зусиль опозиційних діячів і сил заради усунення "українофобського режиму" Віктора Януковича.

Про це заявив лідер "Свободи" Олег Тягнибок 18 квітня у Бобринецькому районі Кіровоградської області, повідомляє прес-служба ВО.

"Справжнім виявом об’єднання є не пустопорожні декларації, а дія, реальним результатом якої стане усунення українофобського режиму Януковича та побудова Великої України на засадах національної, соціальної та історичної справедливості", - переконаний Тягнибок.

Він зазначив, що останній з’їзд ВО "Свобода" ухвалив рішення про координацію зусиль з усіма державницькими протирежимними силами та участь у всіх опозиційних акціях..

"Ми – єдина політична сила, яка бере участь в усіх опозиційних координаційних об’єднаннях. "Свобода" спільно з БЮТом та його політичними сателітами є засновником Народного комітету захисту України і бере активну участь в усіх заходах комітету", - сказав Тягнибок.

"Свобода" бере участь в ініційованому партіями "Наша Україна" і "За Україну!" оргкомітеті з проведення акцій протесту в річницю підписання зрадницьких Харківських угод", - заявив він.

"Ми входимо до Української народної ради. Виходять протестувати підприємці, вчителі, пенсіонери, студенти – "свободівці" завжди серед учасників протесту", - додав лідер ВО.

"А найголовніше, "Свобода" виходить на акції проти режиму Януковича навіть тоді, коли ніхто цього не робить. Як це було, наприклад, у Львові під час приїзду Януковича чи в Києві в день останнього візиту Путіна", - заявив Тягнибок.

Він зазначив, що в тих регіонах, де "Свобода" перемогла на виборах і має голів обласних рад, його політична сила об’єднує зусилля з іншими опозиціонерами режиму Януковича – як в обласних та міських радах Івано-Франківська, Львова та Тернополя.

"На жаль, в інших радах, де фракції "Свободи" нечисельні або взагалі відсутні (наприклад у Верховній Раді), такого ефективного об’єднання опозиції немає. Там створені  більшості, до яких входять "тушки" з так званих опозиційних сил і якими керує Партія регіонів", - констатував Тягнибок.

За його словами, "факти свідчать, що в Україні є два реальних об’єднавчих центри: опозиційний на чолі з ВО "Свобода" у місцевих радах Західної України та провладний під крилом Партії регіонів".

Тягнибок заявив, що об’єднатися в одну політичну силу "Свобода" може "лише з тими політичними структурами, які мають спільну з нами ідеологічну основу і здійснили процедуру внутрішньої люстрації, тобто усунули зі своїх рядів колишніх комуністів, кагебістів, кучмістів та корупціонерів".

"Об’єднання на інших засадах – популістське і безперспективне", - заявив лідер "Свободи".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua