Чернівецького "регіонала", якого підозрюють у побитті рибалок, звільнили

Вівторок, 19 квітня 2011, 11:49

Голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв зробив подання на звільнення голови Заставнівської райдержадміністрації Михайла Бойчука.

Про це він заявив 19 квітня, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

"У зв’язку з незабезпеченням дотримання прав і свобод громадян на території району... Бойчуком, що призвело до значного негативного суспільного резонансу, Папієв зробив подання до адміністрації президента та Кабінету міністрів щодо звільнення керівника району із займаної посади", - сказано у заяві.

Як відомо, у понеділок прес-служба "Батьківщини" поширила заяву про те, що в Чернівецькій області представники Партії регіонів побили чотирьох громадян.

Чернівецькі рибалки стверджують, що їх побили голова Чернівецької райдержадміністрації Михайло Бойчук і його зять.

Сам Бойчук заявив, що 14 років є інвалідом через відсутність правої ноги, тому ніяк не міг зробити того, в чому його звинувачують.

Водночас керівник облорганізації Партії регіонів Михайло Папієв заявив, що голова райдержадміністрації Михайло Бойчук "не є депутатом обласної ради" та "не є членом Партії регіонів".

На його думку, інформація про побиття рибалок є спробою відвернути увагу суспільства від затримання на хабарі чиновника, пов'язаного з БЮТ.

Українська правдаpowered by lun.ua