"День гніву" обіцяють зробити безстроковим

Вівторок, 10 травня 2011, 23:19

Загальнонаціональний "день гніву", призначений на 14 травня, стане початком безстрокової акції протесту.

Про це заявив лідер громадського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк, який є ініціатором та координатором акції.

За його словами, 14 травня в Києві в Маріїнському парку буде встановлено наметове містечко, яке стане центром протестного руху.

"Припинення псевдореформ Януковича-Азарова та подальшої узурпації влади в Україні, повернення громадянам права на демократичні і регулярні вибори - це не ті завдання, які можна вирішити шляхом одноденної акції", - підкреслив Данилюк.

За його словами, влада може зупинити тільки "потужний народний протест, тому має сенс тільки безстрокова загальнонаціональна кампанія по відновленню конституційного ладу в Україні".

Данилюк переконаний, що президент і Верховна Рада самовільно придбали неделеговані їм на виборах повноваження.

Він стверджує, що акції пройдуть у всіх обласних центрах, "але значна частина представників регіонів прагнуть прибути до Києва".

Разом з тим, Данилюк переконаний, що в столиці головну силу протесту складуть кияни, "які в 2004 році отримали винятковий досвід консолідованої і безкомпромісної боротьби за свою гідність і свої права".

Данилюк був одним з активних учасників "податкового майдану".

З 22 листопада по 3 грудня 2010 року на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція протесту підприємців з вимогою застосувати право вето до прийнятого Верховною Радою Податкового кодексу, що серйозно змінює умови ведення бізнесу за спрощеною системою оподаткування.

Інтерфакс-Україна

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування