Захисники Луценка знову поскаржилися Януковичу

3 перегляди
П'ятниця, 13 травня 2011, 17:41

Захист Юрія Луценка вчергове звернувся до президента Віктора Януковича з проханням особисто втрутитися у справу екс-глави МВС.

Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

У зверненні наголошується, що Генпрокуратура "вперто ігнорує" як вказівку Януковича про терміновість розгляду скарги на порушення конституційних прав Луценка, так і вимоги закону (трьохденний строк на розв’язання скарги та повідомлення про її результати розгляду скаржнику).

"У зв’язку з різким погіршенням здоров’я нашого підзахисного, якого на сьогодні з Київського СІЗО переведено до Київської лікарні швидкої допомоги, відділення гострих отруєнь, на 22 день голодування зволікання прокуратурою відновлення його конституційних прав є злочинним та призведе до тяжких наслідків", - наголосив захист.

"Замість виконання своїх обов’язків по нагляду за додержанням законів, прокуратурою розповсюджуються провокаційні заяви стосовно вини захисту в подіях, які відбуваються з Луценком", - йдеться у зверненні.

"Захист повторно вимушений просити вашого особистого втручання з метою поновлення прав Юрія Луценка, гарантованих Конституцією та законами", - зазначається у документі.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua