УП 100. Сила жінок

Митрополиту-регіоналу подарували новий "Мерседес"

Субота, 14 травня 2011, 11:23

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ МП Павло (Петро Лебідь) відзначив своє 50-річчя в трьох банкетних залах одного з кращих готелів Києва "Русь".

Як повідомляє "Портал-Credo.Ru", захід проходив 1 травня в закритому режимі.

Митрополиту подарували новий "Мерседес" представницького класу з іменними номерами "АП" ("архієпископ Павло"). Портал відзначає, що вартість цієї моделі значно перевищує 100 тисяч доларів.

Музичний супровід банкету забезпечували зірки української естради Таїсія Повалій та Стас Михайлов, який виступає у стилі "шансон".

Як зізнався Михайлов, він виконував для митрополита Павла частівки.

Повалій розповіла журналістам, що хотіла виконати пісню "Два кольори", проте, побачивши поряд з митрополитом Павлом його маму, вирішила заспівати пісню "Поговори зі мною, мама".

За календарем день народження митрополита Павла 19 квітня, проте на цей день припав Великий вівторок, тому урочистості перенесли на початок травня.

Петро Лебідь є депутатом Київради від Партії регіонів.

Раніше Лебідь назвав журналіста "Української правди" Сергія Лещенка душевнохворим за те, що він розмістив у своєму блозі фотографії "Мерседеса" глави УПЦ МП Володимира.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
18:02
"У відділенні нічого немає": львівський "Охматдит" звинуватили у примушуванні пацієнтів купувати ліки
17:58
В "Армія+" запустили нове опитування про ставлення до військової служби
17:54
Головний конкурент ChatGPT та Gemini тепер також може шукати інформацію в інтернеті
17:50
В Україні продовжують дорожчати продукти: що зросло в ціні найбільше
17:29
На Житомирщині засудили чоловіка, який напідпитку намагався зґвалтувати 12-річну доньку знайомої
17:28
Зеленський про саміт "коаліції охочих": йтиметься про гарантії безпеки та міжнародний контингент
17:25
Міністр спрогнозував, коли відновлять будівельні роботи "Охматдиту"
17:15
МЗС назвало фейками заяви Росії про нібито "злочини" українських військових на Курщині
16:53
Зеленський підтвердив, що Умєров візьме участь у перемовинах у Саудівській Аравії
16:43
40% російських компаній готуються скоротити штат у 2025 році
Усі новини...
Реклама: