МВС каже, що "День гніву" проходить незаконно

Субота, 14 травня 2011, 12:10

У головному управлінні МВС у Києві заявляють, що акції в Маріїнському парку проводяться несанкціоновано.

Про це заявив журналістам начальник центру зв'язків з громадськістю київської міліції Володимир Поліщук.

За його словами, порядок у центрі столиці охороняють 1400 співробітників правоохоронних органів: 400 військовослужбовців внутрішніх військ і тисячу співробітників міліції, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Є кілька груп документування та слідчо-оперативні групи, які будуть фіксувати будь-які порушення, якщо вони будуть. У даному разі масових порушень громадського порядку не спостерігається. Є порушення постанови суду", - сказав він.

Поліщук пояснив, що дане порушення просто фіксується, а в подальшому, можливо, будуть звернення до суду щодо організаторів акції.

Він уточнив, що в п'ятницю Київський окружний адміністративний суд задовольнив вимогу КМДА заборонити проведення всіх акцій в Маріїнському парку, заявки на які були подані, включаючи заявки на зустрічі ряду народних депутатів з виборцями.

Водночас один із організаторів акції Олександр Данилюк повідомив журналістам, що заявка на зустріч з виборцями народного депутата Юрія Гримчака у рішенні суду не згадана, і відповідно немає заборони на проведення даного заходу.

В даний час під стінами Маріїнського палацу проходить мітинг, на якому присутні кілька сотень людей - представників організацій "Спільна справа", "Опір", "Громадський рух України", Молодіжного націоналістичного конгресу та інших. Також близько 10 осіб тримають у руках прапори "Фронту змін".

У суботу в Києві розпочинається безстрокова акція під назвою "День гніву".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: