До Євро-2012 дітей безкоштовно тренуватимуть з футболу

Субота, 14 травня 2011, 17:21

У суботу в Києві стартував національний соціальний проект до Євро-2012 "Давай разом!".

Голова державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін повідомив, що кампанія триватиме до грудня 2012-го і спрямована на популяризацію здорового способу життя, залучення дітей та молоді до спорту, розвиток художніх талантів і здібностей.

Як повідомляє прес-служба держслужби, кампанія складатиметься з трьох підпроектів.

"Червона картка" – комунікаційна кампанія, націлена на поінформованість громадян про соціальні проблеми дітей та молоді.

Відомі українські спортсмени, представники шоу-бізнесу з бігбордів та телеекранів покажуть "червону картку" - скажуть "ні!" насильству, будь-якій дискримінації, вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків, сексуальній експлуатації.

Підпроект "Волонтери-тренери" передбачає безплатні тренування з футболу на спортивних майданчиках для дітей та молоді 7-19 років, які будуть проводити волонтери-тренери, організацію та проведення в усіх регіонах України турнірів з футболу.

Підпроект "Другий тайм" – це залучення дітей до змістовного дозвілля після уроків: організація спортивних та творчих гуртків (малювання, ліплення, вишивання, різьба по дереву), ігрові та творчі конкурси, екскурсії. Їх теж будуть проводити волонтери.

Проект "Давай разом!" є загальнонаціональним. Його змістовна частина буде скоординована з польською стороною. Значну увагу зосереджено на чотирьох містах, в яких проходитимуть матчі Євро-2012: Києві, Львові, Харкові, Донецьку та прилеглих до них містах і селах.

Проект ініційовано та реалізовується держслужбою молоді та спорту спільно з представництвом ООН в Україні, ЮНІСЕФ, UNAIDS, Фондом народонаселення ООН, Координатором проектів ОБСЄ в Україні, програмою ВІЛ/СНІДу (GIZ), міжнародним жіночим правозахисним центром "Ла Страда-Україна" та іншими організаціями, які працюють в Україні.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: