"Регіонали" пропонують мітингувальникам не витрачати даремно час

Субота, 14 травня 2011, 19:14

Анонсована опозицією багатотисячна акція протесту під назвою "День гніву" виявилась пшиком.

Про це заявив депутат від Партії регіонів, голова "Молодих регіонів" Андрій Пінчук, повідомляє сайт партії.

"Сьогодні ми стали свідками того, що анонсована як багатотисячна акція "День гніву" не зібрала і тисячі своїх учасників. Очевидно, що це провал для їх організаторів", - вважає депутат.

Водночас він додав, що Партія регіонів готова до співпраці з усіма небайдужими політичними силами та усіма громадянами, які реально хочуть допомогти в проведенні масштабних реформ, що покликані поліпшити добробут кожного українця.

"Необхідно перейти від пікетів та акцій протестів до підготовки чітких та обґрунтованих пропозицій до влади з боку громадських організацій, підприємців з урахуванням економічної ситуації в країні. А заклики до "майданів" треба залишити в минулому. Іншого виходу сьогодні просто не існує", - підкреслює Пінчук.

Інший депутат-регіонал Олег Надоша, коментуючи акцію "День гніву", зазначив, що опонентам влади слід відмовитися від ідеї марно витрачати час на мітинги і акції протесту. Набагато ефективніше пропонувати розумні і конструктивні ідеї щодо того, як проводити реформи.

За його словами, в України зараз немає ні політичних, ні економічних, ні ідеологічних причин для протестних настроїв.

"Уряд Миколи Азарова, отримавши у спадок від попередньої влади величезні державні борги і розкрадену скарбницю, в стислі терміни зміг стабілізувати ситуацію, знівелювавши тим самим підстави для невдоволення громадян", - підкреслив Надоша.powered by lun.ua