Янукович полегшив відкриття бізнесу

3 перегляди
П'ятниця, 20 травня 2011, 20:26

Президент Віктор Янукович підписав закон, яким створюються однакові стартові умови для започаткування ведення бізнесу в Україні суб'єктами господарювання.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Як відомо, закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення процедури започаткування підприємництва" запроваджує можливість для засновників юридичних осіб (крім акціонерних товариств) створювати статутні фонди у розмірах та у складі, що їм необхідні для започаткування власної справи.

Законом також мінімізуються витрати власних коштів засновників на етапі створення юридичних осіб, які нині витрачаються на оплату установам банків при відкритті тимчасових рахунків, та на внесення грошових коштів як вкладів до статутних фондів до моменту проведення їх державної реєстрації як юридичних осіб.

Крім того, мінімізуються витрати на сплату нотаріального засвідчення підписів засновників на установчих документах та рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи.

Також законом спрощуються нині діючі вимоги щодо обов'язкового нотаріального оформлення окремих документів, які подаються на проведення державної реєстрації.

Реалізація закону дозволить спростити та оптимізувати процедури зі створення юридичних осіб різних організаційно-правових форм господарювання, що "в свою чергу заохочуватиме підприємців до започаткування власної справи та сприятиме покращенню умов для відкриття бізнесу за рейтингом програми Doing Business за критерієм "відкриття бізнесу".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua