Костенко: червоний прапор може довести до крові

Неділя, 22 травня 2011, 23:22

Лідер УНП Юрій Костенко застерігає, що якщо закон про червоний прапор не буде скасовано, Україну буде втягнуто в серйозне протистояння з непрогнозованими наслідками.

В інтерв’ю 5 каналу, показаному в неділю, Костенко підкреслив, що УНП буде звертатися до Конституційного суду з вимогою розглянути цей закон.

"Якщо Конституційний суд відмінить цей закон, визнає неконституційним, то є надія, що в Україні і олігархи, і президент, і уряд почнуть дещо по-іншому дивитися на всі проблеми і події, які нав’язуються нашому суспільству", - зазначив він.

Якщо ж КС не скасує закон про червоний прапор, то, за словами Костенка, "можна очікувати посилення і 22 червня того політичного протистояння, і Україна буде втягнута в серйозне протистояння спочатку політичне, а потім соціально-політичне з невідомою зупинкою".

"Ми пройшли за нашу новітню історію декілька дуже складних періодів. На початку незалежності дуже пахло кров’ю, в 2004 році на волосинці від крові пройшли. Я думаю, що дехто буде докладати всіх зусиль, щоб мирні сценарії розв’язання політичних проблем в Україні закінчилися, і щоб Україна була втягнута в більш жорстке і непередбачуване протистояння", - додав політик.

Як повідомлялося, у суботу президент Віктор Янукович підписав закон, що передбачає використання копії червоного прапора Перемоги разом із державним 9 травня.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування