Колесніков дав Червоненку 8 мільйонів на піар

Субота, 28 травня 2011, 20:43

ДП "Центр комунікацій "Україна-Всесвіт" прийняло рішення про закупівлю "у одного учасника" послуг з інформаційної кампанії під час проведення II етапу кубку Європи по ралі.

Згідно з прийнятим 20 травня рішенням, ТОВ "Червоненко Рейсінг" отримає 8,62 мільйонів гривень за рахунок коштів держбюджету, повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Ініціатором угоди стала фірма, яка, за даними "Наших грошей", належить Євгену Червоненку та його брату Ігорю.

Як ідеться в обґрунтуванні, "Червоненко Рейсінг" звернулось до Нацагентства з питань Євро-2012 з пропозицією провести кампанію з просування позитивного іміджу України як приймаючої країни Євро-2012 через розміщення відповідних промо-матеріалів у міжнародних та вітчизняних ЗМІ під час висвітлення подій, пов’язаних з проведенням IRC Prime Yalta Rally-2011.

"З огляду на те, що ДП "Центр комунікацій "Україна-Всесвіт" […] не має можливості заздалегідь передбачити та запланувати участь у багатьох подіях, що проводяться, як в Україні так і за кордоном, та враховуючи те, що ДП "Центр комунікацій "Україна-Всесвіт" дізналось про проведення IRC Prime Yalta Rally-2011 лише в травні 2011 році, в той час коли цей захід проходитиме в період з 02 по 04 червня 2011 року, проведення відкритих торгів є неможливим", – повідомляє голова "Україна-Всесвіт" Роман Кожара.

Закупівля рекламних послуг у ТОВ "Червоненко рейсінг" здійснюється також через те, що ця фірма є організатором ялтинського ралі.

"Президент України та інші високопосадовці будуть присутні під час відкриття події, участь у ралі приймуть понад 100 екіпажів з різних країн світу… Однією з головних складових промо-акції є широке висвітлення IRC Prime Yalta Rally на каналі Eurosport, яка має 300-мільйонну аудиторію у більш ніж 50 країнах світу. На самому змаганні планується присутність понад 300 вітчизняних та зарубіжних журналістів та велика кількість іноземних вболівальників", – йдеться в обґрунтуванні.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович прокоментує початок етапу ялтинського ралі в прямому ефірі телеканалу "Євроспорт".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: