Богословська: У Тимошенко були особливі cтосунки з російським керівництвом

Четвер, 16 червня 2011, 13:34

Борги компаній Юлії Тимошенко перед Росією призвели до конфлікту інтересів і зробили екс-прем'єра залежною при підписанні газових контрактів.

Про це заявила "регіоналка", голова "газової" комісії Верховної Ради Інна Богословська, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

За словами Богословської, такий попередній висновок був зроблений на підставі документів, які були передані в розпорядження комісії.

"Тимошенко мала особливі стосунки з російськими урядовими структурами і посадовими особами РФ", - сказала вона.

При цьому Богословська нагадала, що ТСК отримала відповідь від Міністерства оборони РФ, згідно з якою "приватні компанії Тимошенко та членів її сім'ї мають непогашені борги перед Міноборони в розмірі $405 млн".

"Другий факт - кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра за дачу хабара посадовим особам Міноборони РФ, яку було передчасно закрито за нереабілітуючими обставинами, тобто Тимошенко за російським законодавством визнана винною", - сказала Богословська.

За її словами, згідно з європейською демократичною практикою в разі конфлікту інтересів прем'єр-міністр мав зробити публічну заяву і вийти з переговорного процесу.

"На жаль, цього зроблено не було, внаслідок чого Україні було завдано величезної шкоди", - додала вона.

За словами Богословської, після попереднього звіту у Верховній Раді ТСК продовжить вивчати обставини підписання газових угод у 2009 році.

"Ми чекаємо, що вже в наступні кілька місяців роботи зможемо скласти всю картину і дати відповідь на питання, чи є в діях Тимошенко факт державної зради", - сказала вона.

Як відомо, у середу Богословська оприлюднила відповідь від Міністерства оборони РФ, згідно з якою у корпорації ЄЕСУ був непогашений борг перед Міноборони Росії станом на момент газових переговорів між Росією і Україною в 2009 році.

Українська правда

 

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.