Немиря: хочу бачити реакцію Януковича на Тимошенко під час сесії ПАРЄ

Четвер, 16 червня 2011, 22:48

Президенту Віктору Януковичу немає про що звітувати перед Парламентською асамблеєю Ради Європи.

Таку думку озвучив екс-віце-прем'єр, заступник глави партії "Батьківщина" Григорій Немиря в ефірі телеканалу ТВі, коментуючи запрошення екс-прем'єра Юлії Тимошенко на сесію Парламентської асамблеї Ради Європи.

"У понеділок там буде виступати міністр Грищенко, у вівторок - президент Янукович. Це буде його другий виступ, попередній був у квітні минулого року", - розповів політик..

Немиря нагадав, що після квітневого виступу Янукович дав доручення про виконання зобов’язань України перед Радою Європи.

"Було 32 доручення. Лише 3 із цих 32-х виконано повністю. Три лише частково. По всім іншим відсутній будь-який прогрес", - заявив він.

"Янукович просто прийде, щоб в черговий раз говорити, що Україна дотримується демократії, що вона сприяє демократії", - додав заступник глави "Батьківщини".

Немиря нагадав, що влада поки не дає Тимошенко дозволу з'їздити на сесію ПАРЄ.

"Я хотів би подивитися на це обличчя президента Януковича, коли він буде стояти в Страсбурзі, у випадку якщо нададуть дозвіл, щоб приїхала туди колишній прем’єр. Я не думаю, що це буде вираз обличчя людини, яка впевнена в собі", - заявив політик.

"Це буде обличчя людини невпевненої, яка боїться політичної конкуренції", - додав він.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування