Власенко: В обвинувачення Тимошенко є декілька варіантів дій

П'ятниця, 17 червня 2011, 09:15

Після закінчення терміну ознайомлення з кримінальною справою в обвинувачення Юлії Тимошенко є декілька варіантів подальших дій.

Про це сказав адвокат Тимошенко, депутат Сергій Власенко в коментарі газеті "Комерсант-Україна".

"Протягом трьох днів слідчий повинен розглянути всі наші клопотання", - сказав він, додавши, що після цього слідчий може повернутися до досудового слідства, оскільки необхідне проведення додаткових допитів і очних ставок.

Також у Генпрокуратурі можуть винести обвинувачувальний висновок і затвердити його в прокурора.

"Але в понеділок відбудеться засідання Апеляційного суду Києва, і якщо там скасують рішення Печерського суду про встановлення термінів ознайомлення з матеріалами кримінальної справи чи встановлять інші терміни, то в слідчого буде проблема", - зазначив Власенко.

Як відомо, 16 червня в екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко закінчився термін ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, порушеної у відношенні неї за обвинуваченням у зловживанні владою під час підписання газових угод із Росією в 2009 році.

Власенко заявив, що Тимошенко не встигла прочитати частину документів, і захист просить Генпрокуратуру поновити досудове слідство.powered by lun.ua