25.06

Банківський форум

Синові Януковича подарували іграшки, і просять батька його утихомирити

П'ятниця, 17 червня 2011, 13:57

Мешканці будинку, біля якого почала будівництво компанія сина президента Олександра Януковича, провели пікет під стінами Донецького міськвиконкому.

Люди принесли іграшки для сина Януковича, оскільки через будівництво їх дітям ніде з ними більше грати, пише ОстроВ.

За словами учасників акції, "хто не приніс для Сашка іграшку, скинулись по копійці".

Учасники акції просили журналістів "передати нашому президентові, гарантові нашому, щоб він урезонив свого нащадка".

Фото Острова

"Чи, якщо він син президента, то йому можна все абсолютно? А де ж те "покращення нашого життя", яке обіцяла Партія регіонів і президент, коли йшов на вибори", - заявили учасники протесту.

"Потрібно, щоб пан президент урезонив свого нащадка, він теж громадянин України і теж має дотримуватися закону. На жаль, ми живемо в такій країні, де необхідні такі акції для того, щоб діти могли грати на своїй ділянці, яка законно їм належить... ", - відзначили учасники акції.

 

Як відомо, корпорація МАКО, президентом якої є Олександр Янукович –через ЗМІ поширила інформацію про будівництво на місці готелю "Дружба" висотного будинку на 24 поверхи.

Проти цього виступили мешканці п'ятиповерхового будинку №48-а по вул. Університетській, у яких новобуд відбирає прибудинкову територію, включаючи дитячий майданчик.

 

8 червня поточного року відбувся конфлікт між жителями будинку і невідомими молодиками спортивної статури, які силоміць очистили від протестувальників майданчик. Після цього майданчик був огороджений парканом.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: