У викраденого з України палестинця проблеми зі здоров'ям

Субота, 18 червня 2011, 12:51

Стан здоров'я викраденого з України ізраїльською спецслужбою палестинського інженера Дірара Абусісі різко погіршився.

Про це повідомила українська дружина палестинця Вероніка Абусісі на сайті "Де Дірар?", Повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

За її словами, палестинця весь час тримають у камері-одиночці площею один на півтора метри у важких умовах.

"У чоловіка з'явився значний "букет" хвороб: проблеми в серці, камені в нирках, камені в жовчному міхурі, проблеми з зором (міопія і зміна осі), запори і ниючі болі в нижній частині спини з іррадіацією в праву ногу, значна втрата ваги... Ще до його недугів можна віднести все зростаючі проблеми з диханням", - повідомила Вероніка Абусісі.

За її словами, терапевта до викраденого інженера допустили лише один раз - 12 травня цього року.

Вероніка також повідомила, що воду її чоловікові дають непостійно і дуже поганої якості, хліб виключений з раціону, камера не провітрюється, вентилятора немає. У той же час, йому дозволені прогулянки - годину по "квадрату" три на три метри.

"Ізраїль повільно знищує невинну людину через свої безпідставні підозри, а Україна, зобов'язана винести протест Ізраїлю і не тільки, у зв'язку з безліччю причин, стосовно нашої конкретної ситуації, чомусь не поспішає із захистом своїх, її гостей, її громадян і інтересів її громадян, прав", - пише дружина палестинця.

"Демократичне світове співтовариство "вдягло темні окуляри". Чому всілякі правозахисні організації, чиновники всіх рангів, не байдужі до людського горя, не захистять їх права негайно, чого чекають?", - обурилася вона.

Як повідомлялося, судовий позов проти владних структур України був поданий Веронікою Абусісі 15 червня. Крім того, ізраїльська сторона ще не передала Україна пояснень щодо інформації про викрадення палестинського біженця з її території.powered by lun.ua