Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Німеччині вважають, що відмовами Тимошенко хочуть зірвати договір з ЄС

Субота, 18 червня 2011, 18:54

Причиною відмови в дозволі Юлії Тимошенко відвідати Страсбург і Брюссель є бажання окремих олігархів зірвати новий договір між Україною і ЄС.

Таку думку висловив депутат Європарламенту Міхаель Галер (група народних партій, Німеччина) кореспондентові УНІАН у Брюсселі.

"Єдиною причиною може бути тільки те, що угода конкретно змусить олігархів діяти по-іншому, чого вони не хочуть. Я думаю, такі наміри повинні бути викриті і обговорені політично", - сказав депутат.

Він також відзначив, що ЄС не дозволить зірвати укладення договору, оскільки більше піклується "про громадян, а не про олігархів чи старі інститути (влади)".

Галер назвав рішення Генпрокуратури насмішкою над верховенством права, і відзначив, що нинішнє рішення відповідає раніше озвученим заявам генпрокурора Віктора Пшонки про те, що він "бачить свою роль у виконанні бажань президента".

Як повідомлялося, 17 червня Генпрокуратура заборонила екс-прем'єру Юлії Тимошенко здійснити робочі поїздки до Чернігівської і Миколаївської областей, а також до Страсбурга і Брюсселя.

У Страсбурзі Тимошенко планувала зустріч з президентом ПАРЄ Мевлутом Чавушоглу, а в Брюсселі – з президентом Європарламенту Єжи Бузеком, а також взяти участь у саміті Європейської народної партії.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: