Медведчук хоче бути "просвітителем", а не політиком

Понеділок, 20 червня 2011, 11:03

Екс-глава адміністрації президента Кучми Віктор Медведчук заявив, що не збирається повертатися в політику.

Про це він написав у своїй статті для журналу "Профіль".

"Всі ці п'ять років моє ім'я не сходило зі шпальт видань, у тому числі завдяки розробкам відомих політтехнологів, які не могли не використати такий розкручений "негативний ресурс" у політичній гризні", - зазначив Медведчук.

"Не думаю, що в Україні є ще один політик, який би випробував на собі всі принади тези "політика - це брудна справа". Щодо мене, коли кожен цебер бруду щедро винагороджувався, стояла ціла черга бажаючих це зробити", - заявив екс-чиновник.

За словами Медведчука, на ньому "зробило кар'єру ціле покоління політиканів і псевдожурналістів".

"Чи повертаюся я в політику? Звичайно ні! Я не хочу сьогодні повертатися в цей бруд. Політика - це боротьба за владу. Я не хочу "за владу". Я бачив її з усіх сторін. Марно намагався зробити її краще або хоча б більш привабливою", - йдеться у статті Медведчука.

"Туди сьогодні йдуть ті, для кого цей бруд просто лікувальний, хто примудряється завдяки йому жити безбідно. Для того щоб боротися за владу, треба говорити, що борешся за демократію і добробут народу - такі тепер правила гри", - зазначив він.

У той же час, екс-чиновник заявив: "Відсутність статусу діючого політика не завадить мені висловлювати свою думку з усіх тем, які я вважаю актуальними".

"Я буду продовжувати відкрито висловлювати свою думку, оскільки сьогодні громадяни України потребують того, що колись називалося просвітою", - підкреслив Медведчук.

"Звичайно, мене змушує задуматися той факт, що навіть гіпотетичне моє повернення в політику продовжує викликати відомий зубовний скрегіт і мимовільне спорожнення сечового міхура у деякого, хто прикидається політиком", - зазначив він.

Раніше "Українська правда" писала, що останнім часом в центральних та регіональних ЗМІ стали активно з'являтися статті Медведчука. За інформацією джерел, екс-чиновник розглядав можливість балотуватися до Верховної Ради по мажоритарному округу в Закарпатті.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.