Президент націлився на шокову терапію і хірургію

Понеділок, 20 червня 2011, 22:02

Президент Віктор Янукович вважає, що в Україні має бути застосована шокова терапія з реформ.

Про це він заявив в інтерв’ю газеті "Правда" (Словаччина).

"Я ніколи не піду на те, щоб брехати людям. Я завжди їм говорю правду. Це мій принцип, якому я ніколи не зраджував. Воля людей, якій я завжди підкорююсь, є одним із моїх незмінних принципів. Всі ми у нашій країні маємо триматися разом", - зазначив він.

"Країна була хвора. Необхідне було лікування. У мене не було вибору. Мені довелося лікувати ефективно, і отже, тільки хірургічним методом. Він неприємний і супроводжується болем. Але, з іншого боку, – це ефективна процедура", - заявив президент.

"Якщо організм виживає і живе нормальним життям, має можливість поміркувати, що було б краще - йти і повільно вмирати, або тільки один раз подолати біль, а потім жити нормально", - цитує Януковича його прес-служба.

На уточнююче запитання, чи можна говорити про шокову терапію, він заявив: "Абсолютно правильно. Це має бути зроблено якомога швидше".

При цьому Янукович зазначив, що він веде боротьбу з чиновницьким апаратом і "проблема нездатних або некомпетентних чиновників існує в кожній країні".

"Подолати цю проблему можна на виборах. Усе моє попереднє життя було боротьбою. Я вже звик до цього. Для мене головне: боротьба має бути у межах правил", - заявив президент.

Українська правдаpowered by lun.ua