Журналістів "відселять" від Азарова

Середа, 22 червня 2011, 19:39

Після реконструкції зали засідань уряду, журналісти працюватимуть на 6 поверсі, а урядовці - на 7.

Цю інформацію підтвердив прес-секретар прем'єра Віталій Лук'яненко, передає Gazeta.ua.

"У прес-центр вестимуть відеотрансляцію вступного слова прем'єра й туди ж виходитимуть спікери. Тоді як зараз урядова зала засідань та прес-центр це суміжні кімнати", - йдеться в повідомленні.

"Це пов'язане з реконструкцією зали засідань уряду. Вона буде відбуватися влітку. Прес-центр після реконструкції розмістять на 6 поверсі. У самій залі засідань обладнають місце для знімальних груп. Буде спеціальний подіум для їх роботи", - розповів Лук’яненко.

Необхідність проводити реконструкцію будівлі обґрунтовують технічним станом поверхів.

"Перекриття дерев'яне, дах, щоб не збрехати, мабуть, п'ятдесятирічний. Чесно кажучи, на горищі стоять тазики, щоб дощову воду збирати. Двічі на рік доводиться робити аварійний ремонт покрівлі, горища та перекриття. Це перша головна причина", - заявив прес-секретар.

Другою причиною Лук’яненко назвав "створення кращих, належних умов для роботи засідань уряду та для журналістів".

"Журналісти й самі нарікали на тисняву у залі", - пояснив Лук'яненко.

Завершення робіт намічено на осінь. Але точної дати прес-секретар прем'єра не повідомив. Також він не сказав у скільки обійдеться виконання робіт.

"Поки буде відбуватися реконструкція, засідання уряду та їх висвітлення будуть організовані за тимчасовою схемою. Коли вона буде погоджена, її оприлюднить департамент інформації", - сказав він.

На питання чи матимуть пишучі журналісти доступ на 7 поверх, він відповів: "Як саме буде організована схема, я поки не можу вам сказати".powered by lun.ua