Ющенко будує готель біля своєї дачі?

Четвер, 23 червня 2011, 13:30

Біля дачі Віктора Ющенка в селі Микуличин, поблизу відомого курорту Яремче, на Івано-Франківщині, споруджують готельні котеджі.

Місцеві мешканці вважають, що комплекс належатиме сім'ї екс-президента, повідомляє "Газета по-Українськи".

"Це буде такий собі готельчик з ресторанчиком. Ясно, що для віп-осіб", - розповів місцевий житель.

Фото Денис Трофімов Газета по-Українськи

Будівництво ведеться на третьому кілометрі дороги, що веде від центральної траси через село до водоспаду Гук.

Зараз тут видно дві недобудовані споруди, схожі на котеджі. Їх зводять з каменю та цілісного дерев'яного бруса. Поруч запаси будматеріалів – великого каменю, цегли, гравію. Екскаватор продовжує розчищати площу під забудову, стесуючи схил пагорба, що знаходиться поруч біля дороги.

Прес-секретар екс-президента Ірина Ванникова поки не змогла ні підтвердити, ні спростувати "Українській правді" цю інформацію. Водночас вона пообіцяла пізніше надати відповідь.

Сама дача Ющенка стоїть на пагорбі, вище будівництва. Одна дорога туди веде через річку одразу за будовою. Інша – за кількасот метрів. На обох в'їздах шлагбаум і будка з охоронцем.

Місцеві розповідають, що останнім часом Ющенко буває в Микуличині часто. На дачі екс-президент тримає пасіку та овець. Місцеві розповідають, що президентські вівці пасуться на полонині, на окраїні Микуличина, разом з тваринами інших господарів.

Пізніше Ірина Ванникова надала пояснення щодо будівництва та наголосила, що будинок на фото не належить екс-президенту.

Українська правдаpowered by lun.ua