"Батьківщина" з різних міст посилає Тимошенко підмогу

Четвер, 23 червня 2011, 14:10

Актив Львівської обласної організації ВО "Батьківщина" збирається до Києва, щоб підтримати на суді лідера партії Юлію Тимошенко.

Про це сказав голова облорганізації Роман Ілик на прес-конференції в четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні всі партійці мобілізуються. Весь актив міської й обласної "Батьківщини" завтра буде в Києві, така ж ситуація і в інших містах", - заявив він.

"Ми будемо стояти під стінами Печерського суду, а в разі потреби, під стінами Генпрокуратури, щоб висловити свою підтримку Юлії Тимошенко", - повідомив Ілик.

Водночас, він зазначив, що львівські пасажирські перевізники масово відмовлялися надавати автобуси, щойно дізнавалися, що їх орендують для поїздки на підтримку Тимошенко.

"Співробітники парторганізації дзвонили в більш ніж 10 фірм-перевізників - і жодна не погодилася. Одні пояснювали, що в них немає вільних автобусів, інші мотивували відмову тим, що не беруть участі в політичних акціях, а треті говорили, що не хочуть мати проблем, коли їм говорили, що автобусами поїдуть активісти "Батьківщини", - сказав Ілик.

За його словами, активісти партії поїдуть приватним транспортом або залізницею.

При цьому Ілик підкреслив, що до облорганізації партії звертаються багато мешканців Львова та області, які хочуть поїхати в Київ на підтримку Тимошенко.

Як відомо, 24 червня відбудеться попереднє засідання суду з розгляду кримінальної справи у відношенні Тимошенко.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.