Янукович теж зрозумів, що Україна – не Росія

П'ятниця, 24 червня 2011, 16:19

Президент Віктор Янукович вважає, що в Україні неможливе встановлення "вертикальної влади" за прикладом Росії.

"Наші країни зовсім різні, з різними устроями та економіками", - сказав він в інтерв’ю газеті "Ле Монд", відповідаючи на запитання, чи є його джерелом натхнення "вертикальна влада", встановлена в Росії.

"У Росії не було помаранчевої революції, а у нас була. Україна є членом Світової організації торгівлі, а Росія – ні. Україна – унітарна держава, Росія – федеральна держава… І можна так довго продовжувати", - сказав Янукович, повідомляє його прес-служба.

На зауваження, що рішення Конституційного Суду у жовтні 2010 року щодо повернення до президентської республіки нагадує російську систему, він відповів:

"Україна має цю Конституцію з 1996 року. Спроби змінити її незаконним способом провалилися. Роки, що пройшли після цієї зміни Конституції, не принесли нічого доброго. Хаос та непередбачуваність на всіх рівнях влади, внутрішні конфлікти призвели до різкого падіння нашої економіки та рівня життя. Безлад у країні викликав відчай у населення".

"Це не могло тривати. У 2010 році ми закрили цю главу. Ми сьогодні маємо президентсько-парламентську республіку", - констатував президент.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: