25.06

Банківський форум

Європейських друзів Тимошенко звинуватили у втручанні

Субота, 25 червня 2011, 13:25

Вимоги припинити кримінальну справу проти Тимошенко з боку Європейської народної партії є втручанням у внутрішню політику України.

Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Леонід Кожара в ефірі "Шустер LIVE" на Першому національному, повідомляє прес-служба партії.

"Коли їдуть до нас представники ЄНП, з їх боку єдиний підхід – давайте звільняйте Юлю від політичних переслідувань", - зазначив депутат.

Водночас він зазначив, що "тут є подвійні стандарти".

"Згадаймо хоча б прем’єр-міністра Ісландії Гейра Хаарде, який, до речі, представляє, Європейську народну партію. Він сьогодні має проблеми з кримінальним переслідуванням тільки тому, що допустив провал економіки Ісландії на 14%. Хоча уряд Тимошенко допустив на 15%", - сказав Кожара.

"І Європейська народна партія жодним чином не заступається за Гейра Хаарде. Чому? Тому що він свій. Він має паспорт Європейського Союзу", - наголосив депутат.

Водночас він додав, що набагато корисніше було б, аби партнери Тимошенко за кордоном не втручалися у внутрішню політику України, а підтримували євроінтеграційні прагнення нашої держави.

"Наші тези дуже прості: ми говоримо - давайте нам безвізовий режим, давайте скоріше укладемо зону вільної торгівлі. Це наш підхід за кордоном. І я дуже хотів би, щоб опозиція їздила в Брюссель не з питання "звільніть Тимошенко", а з питання віз. Чому немає в резолюції Європейської народної партії, що Україна має одержати безвізовий режим? А документ лише починається з Тимошенко і закінчується Тимошенко", - сказав депутат.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: