Іващенко припинив голодування та поскаржився в Євросуд

Субота, 25 червня 2011, 17:14

Колишній т.в.о. міністра оборони Валерій Іващенко у суботу припинив голодування.

Як повідомив УНІАН адвокат Іващенка Борис Нечипоренко, його підзахисний припинив голодування за рекомендацією лікарів, рідних та адвокатів через реальну загрозу його здоров’ю та життю.

За його словами, лікарі медчастини Київського СІЗО, які з моменту оголошення Іващенком голодування спостерігали за станом його здоров’я, в суботу зробили аналізи і виявили в його організмі ацетон, кількість якого перевищує безпечний рівень.

Як зазначив Нечипоренко, посилаючись на твердження лікарів, це свідчить про негативні зміни в організмі Іващенка.

Крім того, якщо враховувати той факт, що голодування Іващенко розпочав при послабленому стані здоров’я, незакінченому курсі лікування хронічного бронхіту і вимушеному припиненні прийому ліків, ці обставини, на думку лікарів, реально загрожують його здоров’ю і життю.

"Виходячи з цього та прислухавшись до рекомендацій лікарів, рідних і адвокатів, Іващенко прийняв розумне рішення – припинити голодування", - зазначив адвокат.

"При цьому він стверджує, що обставини, котрі стали причиною голодування, не змінилися і він не знімає свій протест у зв’язку з необ’єктивністю, заангажованістю та упередженістю Печерського районного суду, який керується Генеральною прокуратурою", - додав він.

Офіційно Іващенко розпочав безстрокове голодування із 20 червня, поінформувавши про цей крок керівництво СІЗО.

Нечипоренко також повідомив "Інтерфакс-Україна", що адвокати Іващенка подали скаргу до Європейського суду з прав людини.

"Сьогодні ми подали скаргу до Європейського суду з прав людини у зв'язку з допущеними грубими порушеннями в ході досудового та судового слідства", - сказав він.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.