Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

На Донеччині відстоювали право дітей на школу

Вівторок, 28 червня 2011, 17:42

В Макіївці Донецької області учні школи №3, їх батьки і жителі селища, в якому розташовано цей навчальний заклад, провели акцію протесту проти закриття школи.

Присутні на акції більш як 70 осіб ще раз висловили свою незгоду з ліквідацією в селищі імені Кірова в Радянському районі Макіївки школи з українською мовою навчання, передає УНІАН.

Мітингувальники тримали плакати з написами: "Мы - против закрытия школ", "Дети - это святое", "Власть труслива, если выбрала себе в противники матерей и детей", також був плакат із зображенням вагів, на чашах яких значилося "гроші" і "діти" і заклик до мера міста Олександра Мальцева - "Что выбираешь?".

Учасники акції, які виступали на сходах школи №3, підкреслювали, що "Конституція України хороша, але її, на жаль, не всі виконують", і "на жаль, ті, що мають владу в Україні, живуть і діють за іншими законами".

Вони також нарікали на те, що дуже радісно сприйняли свого часу перемогу на виборах президента Віктора Януковича і Партії регіонів, однак наразі розчаровані, оскільки їх "ніхто не захистив, ніхто не почув, і місцеві урядовці відібрали у дітей школу".

За підсумками акції учасники прийняли і підписали резолюцію на ім`я Макіївського міського голови Мальцева і передали її присутньому на мітингу представнику управління внутрішньої політики Макіївської міськради.

Автори резолюції зазначили, що хочуть "захистити законні, конституційні права і інтереси дітей", на що мають право, згідно зі ст. 29 закону "Про загальну середню освіту в Україні" і Конституцією.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: