Тимошенко: Опозицію планують знищити

Понеділок, 11 липня 2011, 16:04

Юлія Тимошенко переконана, що її засудять влітку цього року.

Про це екс-прем’єр-міністр і лідер партії "Батьківщина" заявила в інтерв’ю "Die Welt Online", текст якого наводить її прес-служба.

"Я можу сказати зі стовідсотковою гарантією: суддя отримав наказ із адміністрації президента Віктора Януковича швидко завершити судовий процес. Вони розраховують засудити мене влітку, коли всі у відпустках", - заявила Тимошенко.

На уточнююче запитання, чи станеться це до Дня незалежності України, 24 серпня, вона відповіла: "Я не можу сказати, коли і що зрештою станеться".

"Українські суди функціонують за наступним принципом: перш за все, призначити ворога. Друге – підготувати вирок, і третє – розпочати судовий процес", - сказала вона.

За словами Тимошенко, "той, хто постає перед судом в Україні, стикається з глибоко корумпованим судочинством".

"Я подала скаргу до Європейського суду з прав людини. Я не порушила жодного закону. Зрештою, цей режим буде покарано. Весь західний світ вже зрозумів, яка саме влада панує сьогодні в Україні".

Свою роль у підписанні газових контрактів у 2009 році, за які її судять, Тимошенко пояснила так: "Україні перекрили поставки газу… Країна стояла на межі економічної катастрофи, постраждали також і велика кількість держав ЄС. Протягом кількох тижнів було перекрито постачання енергоносіїв до України, в ЄС також склалася надзвичайна ситуація".

"Мені довелось домовлятись, і я це зробила. З того моменту мали сплачуватись ринкові ціни. На базі формули, яка діє і для багатьох країн ЄС, мала бути запроваджена ціна у 450 доларів за 1000 кубометрів", - заявила Тимошенко.

На запитання про наслідки для опозиції її справи та процесів проти інших політиків Тимошенко відповіла:

"В інших пострадянських країнах політична опозиція вже була знищена, тут також планують це зробити. В одній із останніх доповідей американська організація "Фрідом Хаус" назвала українську владу "авторитарною клептократією".

Вона також стверджує, що "на сьогодні вже існують плани сфальсифікувати наступні вибори" (Верховної Ради у 2012 році).powered by lun.ua