Добкін божиться, що офіс Авакова обшукали законно

Вівторок, 12 липня 2011, 18:41

Обшук, який проводився в приміщенні Харківської облорганізації "Батьківщини", пов’язаний виключно з розслідуванням кримінальної справи.

На цьому наголосив глава Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, передає УНІАН.

"Всі дії, які проводили правоохоронці у будинку по вул. Сумська, 88, пов’язані виключно з розслідуванням кримінальної справи, відкритої за фактом шахрайства", - сказав він.

Губернатор відкинув звинувачення в політичному тиску на главу облорганізації ВО "Батьківщина" Арсена Авакова та можливість свідомого перешкоджання журналістській діяльності.

"Розслідується звичайна кримінальна справа, і правоохоронці перевіряють, яким чином було вкрадено комунальне майно", - зазначив він.

"В рамках розслідування проходив обшук за адресою, де були зареєстровані або зараз зареєстровані комерційні структури, і якщо ця адреса потрапила в поле зору правоохоронців як місце, де може бути документація того чи іншого підприємства, то ні присутність журналістів, ні наявність громадської депутатської приймальні та офісу політичної партії не може бути перепоною для проведення слідчих дій", - підкреслив Добкін.

Він також зазначив, що "за дивним збігом обставин" за адресою Сумська, 88 був зареєстрований ряд підприємств, які з 2006 року володіли майном територіальної громади і були за законом його позбавлені.

Як відомо, 7 липня близько 10.00 у Харкові бійці спецзагону "Беркут" заблокували вхід у приміщення, що належать структурам глави облорганізації "Батьківщини", екс-голови Харківської облдержадміністрації Авакова.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.