Власенко вважає свою колишню дружину "чорною технологією" Партії регіонів

Середа, 13 липня 2011, 11:31

Захисник Тимошенко Сергій Власенко вважає свою колишню дружину Наталію Окунську технологією Партії регіонів.

Про це він сказав в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на питання, чи була заява Окунської в суд про те, що Власенко вводить правосуддя в оману, зведенням особистих рахунків або її втягнули в політику, захисник Тимошенко сказав: "Партії регіонів просто стало явно не вистачати однієї "чорної" технології - Інни Богословської" .

Крім того, коментуючи минуле судове засідання, коли Тимошенко відмовилася від свого захисника Миколи Титаренка, Власенко сказав: "Суддя пішов у дорадчу кімнату на дві з половиною години, щоб прийняти рішення про прийняття відмови".

"Позиція номер один: для цього судді не обов'язково йти у нарадчу кімнату. Але я розумію, що молодий суддя Кірєєв цього не знає", - зазначив він.

"Друге: на ухвалення та письмове оформлення рішення (про відмову від захисника), яке він за законом зобов'язаний ухвалити, без альтернативи, йому треба 15 хвилин, а не дві з половиною години", - вважає Власенко.

"Після цього суддя виходить з нарадчої кімнати і каже: "Тут мені через канцелярію передали лист...". І зачитує якусь маячню. При цьому у мене питання: як йому в дорадчу кімнату хтось щось передає?", - додав він.

Крім того, захисник Тимошенко заявив, що буде присутній на судовому засіданні щодо "газової справи" якщо "не відбудеться нічого екстраординарного".

За словами Власенка, у п'ятницю суддя повинен допустити до участі в справі того захисника або захисників, яких вибере собі Тимошенко замість Титаренка і ухвалити рішення, скільки часу дати новому захисникові на ознайомлення з матеріалами справи.

"Більше суд не може ніяких рішень прийняти. Інакше це буде абсурд. Захисник повинен ознайомитися з матеріалами справи, щоб отримати можливість захищати клієнта, він же не просто манекен, якого допустили озвучувати клопотання", - сказав він.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.