Тимошенко вже знає, куди підуть пенсії

Четвер, 14 липня 2011, 23:30

Влада через пенсійну реформу збирається створити систему отримання додаткових прибутків для свого оточення.

Таку думку озвучила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу ТВі.

"Пенсійна реформа - це не тільки підвищення пенсійного віку. Вони протягнули приватні пенсійні фонди. І вже Янукович визначив і розписав, кому будуть належати ці приватні пенсійні фонди", - сказала вона.

За її словами, чинна влада розглядає громадян виключно як інструмент для свого збагачення.

"Ті пенсійні внески, які сплачують люди після того, як буде ця машина запущена після прийняття пенсійної так званої реформи, будуть йти вже не в Пенсійний фонд держави, а в приватні пенсійні фонди, які, як, пам’ятаєте, трасти колись, які зникли, розчинилися в повітрі, а люди потім не знайдуть своїх коштів", - цитує Тимошенко її прес-служба.

"В Європі в 90-х роках існували трастові компанії, але в Україні трастові компанії перетворилися на те, що у людей забрали останні копійки, і потім ми не знайшли ані власників трастів, ані самі трасти, ані грошей, які люди поклали", - зазначила політик.

"Тому пенсійна реформа - не тільки підвищення пенсійного віку, не тільки реальне зменшення пенсій, не тільки збільшення трудового стажу для виходу на пенсію, а це ще і замах на людські пенсійні внески", - заявила Тимошенко.

Як відомо, 8 липня Верховна Рада ухвалила закон про пенсійну реформу.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.