Родичі дівчини, побитої Ландіком, попросили охорону

Понеділок, 18 липня 2011, 11:17

Родичі луганчанки Марії Коршунової, побитої Романом Ландіком, просилися під міліцейську охорону.

Про це газеті "Сегодня" заявив адвокат дівчини.

"Хто саме написав заяву, не можу вам сказати, але вони теж - особи, яких охороняють. Марія буде під охороною до суду. Зараз вона продовжує лікування вдома", - сказав він.

Захисник Коршунової погодився говорити з журналістами тільки телефоном. "При цьому він не називає своє прізвище", - пише видання.

"Справа в тому, що мене багато хто знає. Поки ми з Марією визначаємося з нашою позицією, я хотів би повністю виключити контакти зі мною третіх сторін. Можливо, вже на цьому тижні я офіційно дам інформацію", - пояснив він.

Також адвокат спростував слова Ландіка, який раніше заявляв, що конфлікт з Марією вирішено полюбовно.

"Марія перебувала в шоковому стані і свої перші претензії була готова відкликати на наступний день після інциденту. Але, за нашою з нею угодою, вона не могла цього зробити без адвоката. Офіційно відмову не оформляла", - сказав він.

"Поки вона лікується, ми не будемо вживати конкретних кроків. Суть претензій оформимо пізніше", - заявив адвокат.

Він зазначив, що не має інформації про те, що Ландік попросив у Росії притулку. "Це тільки припущення. Поки цей факт не підтверджено", - зазначив адвокат.

4 липня близько третьої години ночі в приміщенні ресторану "Баккара" в Луганську Ландік побив дівчину. Скандальне відео з камер спостережень потрапило в інтернет.

Роман Ландік є сином народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка. Останній пригрозив журналістам судовими позовами за те, що вони оприлюднили інформацію про інцидент.

7 липня щодо Ландіка було порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.

Пізніше Ландіка затримали під Краснодаром (Росія).

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.