Три дні в Ніцці можу собі дозволити - Герман

Середа, 20 липня 2011, 21:50

Радник президента Ганна Герман запевняє, що відпочивала на Лазуровому березі Франції всього три дні.

"Я щороку на три дні їжджу в гарні місця світові. Я можу три дні собі це дозволити, не більше", - зазначила вона в ефірі 5 каналу..

"Цього року теж, я 10-го виїхала, а через кілька днів я повернулася. Два дні була на конференції одній міжнародній в Парижі і три дні я була на Лазуровому березі, де зустріла Віталія Портнікова, свого колегу журналіста... Я не бачу тут нічого такого страшного для людини",

Герман уточнила, що має непогані гонорари від своєї книги "Червона Атлантида".

"Я три дні будь де в світі можу собі дозволити. Я собі їх дозволяю вже 20 років, відколи я працюю. Тому не бачу тут якихось сенсацій", - заявила радник президента.

Чиновник уточнила, що "готова декларувати за кожен оплачений день з трьох, які я провела на Лазурному березі".

"Я можу на це своїми руками і своєю головою заробити. Три дні на Лазурному березі я цілком можу оплатити", - додала Герман.

Як відомо, минулої середи Ганну Герман бачили у французькому ресторані, що входить до розкішного готельно-ресторанного комплексу Château de la Chèvre D'or, що на Середземноморському узбережжі.

"Замок Золотої Кози" відноситься до закладів класу люкс і може похвалитися 5 зірками. Номери у сезон там коштують від 340 до 2900 євро.

В очолюваному Герман управлінні з гуманітарних і суспільно-політичних питань адміністрації президента повідомили, що чиновник "запрошена на міжнародну конференцію за кошти сторони, що запрошує".

Українська правда