Макаренко розповів, що носить у кишені після ув’язнення

Четвер, 21 липня 2011, 15:04

Екс-голова Держмитниці Анатолій Макаренко заявив, що розуміє незадоволення колишнього першого заступника голови "Нафтогазу України" Ігоря Діденка.

"Якби я був в клітці, мені було б дуже важко, тому що кожна хвилина, проведена у в’язниці, – це хвилина, яка викреслюється з життя", - пояснив він, повідомляє УНІАН.

Макаренко також повідомив, що зараз після тривалого терміну утримання у СІЗО змушений лікуватися.

"Я знаходжуся на лікуванні, у мене в правій кишені ліки – нітрогліцерин від серця, а в лівій – окуляри, які я рік тому не носив", - розповів він.

Як відомо, Діденка разом з Макаренком та екс-начальником відділу Київської регіональної митниці Тарасом Шепітьком звинувачують у перевищенні службових повноважень під час розмитнення газу в 2009 році після підписання відповідних угод між НАК "Нафтогаз України" та російським ВАТ "Газпром".

5 липня цього року Апеляційний суд Києва звільнив Макаренка і Шепітька з-під варти. Суд мотивував своє рішення їх позитивними характеристиками, клопотанням поважних осіб про їх звільнення, поганим станом здоров’я Макаренка і наявністю в Шепітька неповнолітніх дітей.

21 липня головуюча у судовому засіданні Печерського районного суду Києва суддя Царевич оголосила перерву до 11.00 25 липня у розгляді кримінальної справи, порушеної проти Діденка, Макаренка та Шепітька.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.