Міненерго: люди Коломойського зберігають контроль над "Укртранснафтою"

Вівторок, 31 березня 2015, 16:28

Менеджмент, призначений Олександром Лазорком, зберігає оперативний контроль над ПАТ "Укртранснафта".

Про це повідомив журналістам заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Діденко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Думаю, все ж (оперативний контроль над "Укртранснафтою") здійснює виконуючий обов'язки, якого призначив Олександр Лазорко. Людина, яка призначена наглядовою радою (Юрій Мірошник), повноцінно не приступила до виконання обов'язків з якихось суб'єктивних причин. Зараз йдуть консультації з питання оптимізації цієї непростої ситуації", - сказав він.

Нагадаємо, в понеділок народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко повідомив, що відсторонений від виконання обов'язків голови правління ПАТ "Укртранснафта" Олександр Лазорко відмовився йти у відставку.

Як повідомлялося, наглядова рада "Уктранснафти" 19 березня тимчасово відсторонила Лазорка від виконання обов'язків голови правління компанії і тимчасово поклала обов'язки керівника компанії на Мірошника. У той же день глава наглядової ради "Укртранснафти" Олександр Савченко приніс Лазорко копію цього протоколу.

Увечері 20 березня міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин за підсумками переговорів з Ігорем Коломойським заявив, що розраховує на мирне вирішення ситуації навколо зміни голови правління "Укртранснафта".

За його словами, зміна керівника компанії пов'язана з тим, що при наявності Лазорка на посаді глави правління компанії буде складно провести всебічну та об'єктивну перевірку її фінансової та господарської діяльності.

Пізніше Коломойський повідомив про досягнуту з президентом України Петром Порошенком і прем'єр-міністром Арсенієм Яценюкомдомовленість про перевірку діяльності "Укртранснафта". За його словами, для цього планується залучити міжнародні аудиторські компанії.

"Укртранснафта" є оператором нафтотранспортної системи України. 100% її акцій знаходяться в управлінні НАК "Нафтогаз України".

Система магістральних нафтопроводів "Укртранснафти" діаметром від 159 до 1220 мм загальною протяжністю 4700 км проходить територією 19 областей України.

Економічна правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!