Москаль: У Луценка не було корисливих мотивів, прописка скасована

П'ятниця, 22 липня 2011, 12:35

Депутат Геннадій Москаль наголошує, що інститут прописки в Україні скасовано, тож Юрій Луценко, реєструючись у квартирі свого водія, не мав корисливих мотивів.

"Інститут прописки в Україні скасовано в грудні 2003 року законом про свободу пересування та вільний вибір місця проживання", - йдеться у повідомленні Москаля.

"Цим законом передбачена реєстрація особи в будь-якому місці за її вибором, єдиною підставою для чого є письмова заява. Реєстрація не дає жодних прав на житло, це не свідоцтво на право власності. Тому Юрій Луценко, реєструючись на житловій площі свого водія, не мав і не міг мати жодних корисливих мотивів", - заявляє соратник Луценка.

Москаль зізнався, що це він порадив Луценку зареєструватися в чужій квартирі.

"Документальну зміну місця проживання Луценку порадив я після одного з інцидентів біля його помешкання в Печерському районі (коли якісь недоброзичливці, котрих у будь-якого міністра МВС завжди вистачає, дізналися про місце його реєстрації), а також через постійні судові позови, які, згідно з чинним тоді законодавством, мали розглядатися за місцем реєстрації, тобто в Печерському райсуді", - пояснив він.

"Печерський райсуд за часів президентства Ющенка був так само заангажований і виконував вказівки згори, як і тепер, це й стало головною причиною того, чому Луценко зареєструвався в свого водія", - заявив Москаль.

Адвокат екс-голови МВС Ігор Фомін у коментарі "Комерсанту-Україна" також нагадав, що прописка в Україні була скасована, і здивувався, що Генпрокуратура не написала в обвинувальному висновку про особисту вигоду в прописці Луценка в квартирі водія.

"Є певні рекомендації, пов’язані з питаннями безпеки його і його родини. Тоді Луценко не дуже хотів, щоб усі знали, де він живе", - пояснив адвокат реєстрацію свого підзахисного у квартирі Леоніда Приступлюка.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.