Северінсен думає, що Тимошенко змушують замовкнути

П'ятниця, 22 липня 2011, 15:02

Колишня співдоповідачка Моніторингового комітету ПАРЄ щодо України Ганне Северінсен переконана, що справжньою метою суду над Юлією Тимошенко є не дозволити їй балотуватися на наступних виборах.

Про це вона заявила у коментарі журналу "Український тиждень", повідомляє УНІАН.

"Справа Тимошенко є абсурдна, й очевидно, що справжньою її метою є не дозволити Тимошенко виступати як лідеру опозиції та балотуватися на наступних виборах", - вважає Северінсен.

На її думку, "дуже важко виявляти повагу до суду, де головує недосвідчений суддя і чітко видно, що він залежить від президента й готовий повторювати все за прокурором. Те, як судова система обслуговує державну владу, нагадує радянські дні".

"Ціла Європа ще пам’ятає морозний січень 2009-го, коли "Газпром" скористався своїм становищем монополіста, щоб натиснути на Україну, перекривши постачання газу до Європи і захопивши її в крижаний полон, - нагадала Северінсен.

"ЄС благав і тиснув на тодішніх Президента Віктора Ющенка і голову уряду Юлію Тимошенко, аби ті дійшли якогось рішення з російським прем’єром Владіміром Путіним. У результаті з’явилася газова угода від 19 січня 2009 року, яку привітав увесь світ", - заявила вона.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.