Немає жодних фактів отримання Волгою хабара – адвокат

Понеділок, 25 липня 2011, 12:21

У постанові Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти Василя Волги немає чіткого формулювання щодо факту отримання хабара.

Про це заявив журналістам адвокат екс-голови Держкомісії з регулювання ринку фінансових послуг Волги Олег Король перед будівлею Головного слідчого управління в особливо важливих справах Генпрокуратури, повідомляє "Інтерфакс".

"Із постанови про порушення кримінальної справи не ясно, хто саме, у якому обсязі повинен був давати хабар Волзі", - зазначив Король.

"Я вам заявляю, що ніхто ніяких грошей нікому не передавав. Факту хабара немає. Слідчий вважає, що є замах на отримання хабара", - заявив адвокат.

Він називає справу проти Волги замовною, і вважає, що зацікавленою особою в цьому є Андрій Святославович Азаров, колишній голова наглядової ради Першого кредитного товариства Одеси, "який обдурив і привласнив собі понад 100 мільйонів гривень".

Король повідомив, що проти Азарова також порушена кримінальна справа, яка "чомусь не розслідується".

Крім того, адвокат повідомив, що Волзі досі ще не надали жодних офіційних документів щодо обраного йому запобіжного заходу.

"У ЗМІ я прочитав, що він арештований на 2 місяці. Але ні в нього, ні в мене ніяких офіційних даних про це немає. Я вважаю це якоюсь інсинуацією і провокацією", - заявив адвокат Волги.

Король зазначив, що засідання Печерського райсуду, на якому був обраний запобіжний захід для Волги, проходило без присутності захисту екс-голови Держкомфінпослуг.

"У резолютивній частині постанови суду зазначено: подання Генпрокуратури задовольнити, застосувати до Волги запобіжний захід у вигляді взяття під варту, термін утримання вважати з 19.07", - повідомив адвокат.

Він також зазначив, що його не допускають до підзахисного вже три доби.

"Ми будемо оскаржувати факт недопуску адвоката протягом 24-х годин до першого побачення з Волгою, і подальше перешкоджання, тому що я вже три доби не можу потрапити до свого підзахисного послу допиту, який почався 20 липня", - сказав Король.

Як відомо, Волга був затриманий 19 липня. Печерський райсуд Києва заарештував його на 2 місяці.

За даним, озвученими в.о. генерального прокурора Ренатом Кузьміним, Волга підозрюється в отриманні хабара в розмірі $500 тис.

25 липня президент своїм указом звільнив Волгу з посади голови Держкомфінпослуг у зв'язку "з порушенням присяги держслужбовця".

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.