Тимошенко каже, що взяла за правило "відводити" Кірєєва

П'ятниця, 29 липня 2011, 20:22

Екc-прем'єр Юлія Тимошенко в понеділок наполягатиме на відводі судді Родіона Кірєєва та представників державного обвинувачення.

Про це вона повідомила після завершення судового засідання, повідомляє її офіційний сайт.

"Я думаю, що буде традиційний відвід судді, тому що ми просто взяли зараз за правило документувати всі порушення, які суддя проводить протягом дня, і коли він проводить такі явні і недопустимі порушення, то зрозуміло, що ми на наступний день оформлюємо це заявою про відвід, щоб це залишилося в справі", - сказала вона.

При цьому Тимошенко висловила сумнів у тому, що суддя задовольнить ці клопотання.

"Ми розуміємо, що відводу судді не буде, але нам потрібно таким чином документувати кожне порушення, яке здійснюється під час цього судового процесу", - пояснила вона.

Екс-прем'єр також повідомила, що відводи прокурорам заявлятимуться обов’язково, "і це, в принципі, очевидні речі, тому що прокурори не з'ясовують істину, не виконують закон, вони займаються обслуговуванням політичних репресій".

Як відомо, у п’ятницю суддя Кірєєв розглянув не всі клопотання, зареєстровані Юлією Тимошенко у канцелярії суду, і після розгляду кількох з них розпочав допит свідків.

Зокрема, суддя відмовив у розгляді заяви про відвід головуючому, відклав розгляд заяви про залучення до матеріалів справи даних "Української правди" і відкладення розгляду кримінальної справи та відмовив у задоволенні клопотань про допуск до справи представника цивільного відповідача, громадських захисників.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.