Росія вшанувала пам'ять українських шахтарів

Неділя, 31 липня 2011, 11:15

Росія разом з Україною вшановує пам'ять шахтарів, які загинули 29 липня внаслідок аварій на двох шахтах.

Про це сказав журналістам глава адміністрації президента РФ Сергій Наришкін в Севастополі після молебню в головному храмі міста про загиблих.

"Загинули наші брати, бо український і російський - братські слов'янські народи, єдиної віри. Росія сумує разом з Україною і бажає постраждалим одужання", - підкреслив Наришкін.

Глава кремлівської адміністрації прибув до Севастополя для участі в заходах, присвячених Дню ВМФ Росії.

Разом з тим, в Севастополі перед початком військово-спортивного заходу з нагоди Дня ВМФ пам'ять загиблих українських шахтарів вшанували хвилиною мовчання.

"Ми співпереживаємо з рідними і близькими загиблих і висловлюємо співчуття", - сказав у зверненні до севастопольців і моряків-чорноморців командувач Чорноморським флотом РФ Олександр Федотенко.

За його словами, на знак скорботи і солідарності з українським народом було прийнято рішення скасувати розважальні заходи, присвячені Дню ВМФ РФ.

Він також повідомив, що "сьогодні на кораблях ЧФ приспущені андріївські прапори, в Севастопольській бухті буде проводитися тільки показ бойових можливостей озброєння і військової техніки".

Як повідомлялося, в результаті аварій на двох українських шахтах у Луганській і Донецькій областях, які відбулися 29 липня, загинуло 37 людей. 31 липня оголошено в Україні траурним днем.

УНІАН, Інтерфакс-Україна

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.