На Банковій стверджують, що Герман їздить на Skoda

П'ятниця, 12 серпня 2011, 08:09

Адміністрація президента відмовилася від використання автомобілів Mercedes-Benz, пересадивши своїх співробітників на автомобілі економ-класу марки Skoda.

Про це сказано у відповіді адміністрації на інформаційний запит ЛІГАБізнесІнформ.

У повідомленні наголошується, що АП та ДУС передали 36 автомобілів марки Mercedes-Benz, куплених в період з 1995 по 2002 рр.., автобазі ДУС для обслуговування офіційних делегацій.

Замість них для потреб обох відомств у 2010 році були закуплені 40 автомобілів економ-класу марки Skoda.

При цьому, як сказано в повідомленні, за період з 1 січня по 5 серпня 2011 Держуправління справами легкові автомобілі не купувало.

"Безпосередньо за посадовими особами АП та ДУС були закріплені 36 автомобілів Skoda. Така ж кількість легкових автомобілів марки Mercedes-Benz, що вивільнилися, була передана автоколоні автобази для подальшої експлуатації, пов'язаної з обслуговуванням офіційних делегацій", - йдеться в повідомленні.

В АП зазначили, що наразі жоден з автомобілів Mercedes-Benz, що належать автобазі ДУС, не обслуговує співробітників президентської адміністрації.

"Посадових осіб АП Ірину Акімову, Станіслава Скубашевського, Олега Рафальського, Олену Лукаш, Ганну Герман, Юрія Ладного, Андрія Гончарука, Марину Ставнійчук обслуговують автомобілі марки Skoda, куплені в 2010 році", - сказано в повідомленні.

"Співробітники АП Сергій Льовочкін і Андрій Портнов автомобілями ГО "Автобаза ДУС" не користуються", - додали в АП.

Як розповів заступник голови Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації адміністрації президента Олександр Хорольський, жоден з переданих Мерседесів не реалізовувався і перебуває на балансі автобази для обслуговування делегацій.

"Як такого механізму списування автомобілів немає – служать "до останнього", - пояснив він.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.