Тимошенко скаржиться на "невідому небезпечну" хворобу

Четвер, 18 серпня 2011, 14:33

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко просить допустити до неї лікаря для взяття крові на аналіз.

Про відповідне клопотання повідомив на засідання в четвер її адвокат Юрій Сухов.

За його словами, Тимошенко має "тривожні симптоми" щодо погіршення стану здоров'я.

"Юлія Володимирівна доволі доросла людина. Вона хворіла на якісь хвороби і знає свій організм. Вона сказала, що ці симптоми не схожі на симптоми її звичайних хвороб", - сказав захисник Тимошенко Микола Сірий.

При цьому Олександр Турчинов у своєму твіттері написав: "Життю Тимошенко загрожує небезпека. На всьому її тілі з'явились синці від лопнувших судин. На наше клопотання зробити аналізи відповіді немає".

"Якщо суддя два дні не знаходить 5 хвилин часу для того, щоб розглянути клопотання, то він дуже далеко знаходиться від своєї присяги", - в своюж чергу зазначила Тимошенко, за словами якої відповідне клопотання було передано до канцелярії два дні тому.

У свою чергу суддя Родіон Кірєєв нагадав їй, що вона відмовилася від медичної допомоги у СІЗО.

"Знаючи з ким я маю справу, і на що здібна сьогодні наша влада, я ніколи не погоджуся на людей, яких надіслав туди Янукович", - зазначила Тимошенко.

"Я знаю, скільки людей полягло в Донецькій області, досі в териконах лежать, тому я категорично відмовляюся від будь-якої медичної допомоги від представників влади. Я наполягаю на тому, щоб до мене допустили лікаря, якому я довіряю", - сказала вона.

***

Суддя Родіон Кірєєв допустив до справи в якості захисника Олександра Титаренка, який вже був адвокатом Тимошенко у цьому судовому процесі.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua