Діаспора обрала нового координатора

Неділя, 21 серпня 2011, 15:55

Новим головою Всесвітньої української координаційної ради обрано Михайла Ратушного.

До цього він був заступником голови Дмитра Павличка.

На Всесвітньому форумі українців делагати від Східної та Західної діаспори кандидатом на посаду голови висунули Ратушного, повідомляє Gazeta.ua.

Четверта хвиля емігрантів своїм кандидатом зробила Мирославу Роздольську.

За Роздольську проголосувало 31 делегат, за Ратушного - 176 голосів.

Ратушний у своїй промові зазначив, що в цьому році МЗС було виділено на роботу із закордонними укранцями 100 тисяч гривень.

"Це не є нормально. В тій же Польщі виділяється десятки мільйонів", - наголосив він.

Водночас він спростував інформацію про те, що він є провладною кандидатурою.

"Я, як представник інтелігенції, поставив свій підпис разом з Андруховичем, Павличком, Мушкетиком та іншими за те, що арешт Тимошенко - несправедливий. Я маю свою політичну позицію і не знаю, хто розпускає ці політичні чутки", - сказав Ратушний.

Разом з тим, голова правління Інституту української політики Кость Бондаренко вважає, що представники української діаспори неналежним чином відреагували на оголошення міністром закордонних справ Костянтином Грищенком вітання президента.

Президент України є одним із символів держави, і неповага до нього означає неповагу до українського народу, до Української держави, сказав він УНІАН.

Як зазначив Бондаренко, справа екс-прем'єра Юлії Тимошенко сьогодні дійсно є важливим елементом порядку денного в Україні, але не настільки важливою, щоб перекреслювати усі здобутки, які дійсно є в Україні, щоб зневажати її символи.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...