СБУ вночі знайшло у "терориста" ніж, схожий на холодну зброю

Четвер, 25 серпня 2011, 08:49

У ніч з 24 на 25 серпня СБУ провело обшук у квартирі активіста організації "Патріот України", депутата Васильківської міськради Сергія Бевза, який звинувачується у підготовці теракту.

Про це повідомила блогер Олена Білозерська.

"Зараз (25 серпня, 1:15 ночі) триває обшук, який проводять співробітники СБУ на квартирі у активіста "Патріоту України" Сергія Бевза і його дружини Христини. Я зараз тут. СБУшники у спецобладунку і масках не пускають нікого далі холу, де ліфти, посвідчень не показують. Нещодавно до них долучилися автоматники", - повідомила Білозерська.

"Друзі Сергія кажуть, що він теж всередині, привезли під конвоєм. Всі непокояться, що можуть щось підкинути", - додала вона.

За її словами, обшук закінчився о 2:05 ночі.

"Сергія вивели. Дружина Христина розповіла, що знайшли ножа, "схожого на холодну зброю", і газовий балончик. Начебто їх Сергію подарували. Також у гуртожитку у Василькові знайшли якийсь порох (Сергій каже, це не його). Вилучили комп'ютер", - розповіла Білозерська.

Як відомо, СБУ в понеділок заявило, що розкрило підготовку теракту на День незалежності, який мовляв планувався активістами організації "Патріот України". За підозрою в підготовці теракту 22 серпня затримали трьох, серед яких був Бевз. Наступного ранку всіх відпустили.

Однак ввечері 23 серпня СБУ затримало шістьох осіб, серед яких також був Бевз.

Українська правда

powered by lun.ua