Замість допиту Лук’яненко послав міліції своє обурення

Понеділок, 29 серпня 2011, 14:30

Герой України Левко Лук’яненко відмовляється йти на допит у зв’язку з подіями 24 серпня 2011 року.

Про це сказано у його заяві, поширеній БЮТівцем Олегом Медведєвим.

Лук’яненко зазначив, що брав участь в мітингу, присвяченому 20-ій річниці Незалежності України, оскільки вважав за потрібне "прийти до святого місця нашої Батьківщини аби разом з киянами та гостями розділити радість цього свята".

"Мене обурює влада, яка виставила озброєні підрозділи у стальних шоломах, з дубинками і з захисними щитами проти мирних людей. Не пустила мирну ходу по вулицях Києва і застосувала сльозогінний газ", - заявив він.

Лук’яненко вважає, що відповідальність за порушення громадського порядку "лягає цілком і повністю на владу, яка організувала зіткнення з демонстрантами".

"З огляду на повище викладене я обурений викликом мене до слідчого, вимагаю скасувати порушену кримінальну справу, провести службове розслідування про перевищення повноважень міліцією", - заявив він.

Лук'яненко є автором Акту проголошення незалежності України, народний депутат України чотирьох скликань, герой України, колишній політв’язень.

Як відомо, Лук’яненка викликано на допит у міліцію у рамках розслідування порушеної кримінальної справи за фактом зіткнень 24 серпня.

Крім нього, на допит, зокрема, викликано заступника голови "Батьківщини" Олександра Турчинова, лідера групи "За Україну" В’ячеслава Кириленка.

Усього викликано 18 депутатів, а також громадські активісти і прості мітингувальники.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.