Табачника кличуть скласти арифметику в Раді?

Понеділок, 12 вересня 2011, 15:06

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко вважає, що парламент має заслухати звіт від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо закриття шкіл.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Томенка, повідомляє УНІАН.

Томенко нагадав, що історія із закриттям шкіл набула такого резонансного характеру після сумно відомої заяви Міністра освіти і науки, молоді та спорту про необхідність закриття більше 10% шкіл в Україні (а це більше 2 тисяч шкіл).

Він наголосив, що проблема закриття шкіл полягає не лише в зростанні кількісних параметрів, а й у відсутності здорового глузду і логіки прийняття рішень.

Віце-спікер також вказав, що це не перший "арифметичний ляп" від міністерства".

Він, зокрема, нагадав про те, як навесні цього року МОНмолодьспорт прозвітувало про виконання завдань Президента Віктора Януковича, "оприлюднивши сумнівний та старий (за 2006-07 навчальні роки) російський рейтинг вищих навчальних закладів, згідно з яким п`ять вищих навчальних закладів України увійшли до рейтингу провідних університетів світу".

Томенко також нагадав, що "Міністерство освіти у 2010 році так порахувало кількість необхідних підручників, що в багатьох регіонах учні 10 класів до кінця навчального року навчалися без підручників з хімії, фізики та іноземних мов.

Окрім того, за даними Генеральної прокуратури, у 2010 році під час формування державного замовлення на видання навчальної літератури не враховані пропозиції закладів освіти щодо реальної потреби регіонів у кількості та переліку необхідних підручників".

Так, за даними Томенка, "букварів російською мовою навчання було надруковано на 65 тис. примірників більше від потреби. Натомість таких підручників українською мовою випущено на 83,4% менше".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!